Inovatīvās slēpta stiprinājuma sistēmas koka māju būvniecībai INVITIE

Kompānija INVITIE vairāk nekā 10 gadus izstrādā un ievieš slēptās montāžas sistēmas INVITIE koka konstrukcijām, kuras pielieto jebkuras sarežģītības koka interjeru un eksterjeru celtniecībā un apdarē:

- slēptais stiprinājums balsta-gulšņu konstrukciju montāžai, slēptais stiprinājums balsta-gulšņu konstrukciju montāžai, vertikāliem  un horizontāliem koka segumiem  (piekaramiem griestiem,ekspluatējams jumta segums, augsti-noslogotas terases un koka piekaramās ventilējamās fasādes)
- slēptais stiprinājums terases/fasāžu dēļiem no dažādām koksnēm (mīkstas, vidējas, blīvas, eksotiskas) un dažādiem profiliem (taisnais un slīpais saidings, dēlis ar gropi ar jebkuriem parametriem)
- slēptais stiprinājums dekoratīvo koka elementu montāžai, dizaineru koka griestiem, sienu/griestu paneļiem, žogiem un nožogojumiem.

Slēptās stiprinājuma sistēmas INVITIE ņem vērā koksnes īpašības un celtniecības objekta īpatnības, izslēdz koksnes deformācijas iespēju sezonas izmaiņu periodā, savienojot to ar metālu, līdz ar to nodrošinot montējamo konstrukciju izturību un ilgu ekspluatācijas termiņu.

INVITIE stiprinājumi tiek ražoti Krievijā (Sanktpēterburgā) no augstas kvalitātes tērauda ar cinkoto galvanisko pārklājumu vai nerūsējošā tērauda.

Slēptā stiprinājuma montāžas priekšrocības ir acīmredzamas:

1. slēptie stiprinājumi nebojā terases / priekšējās plāksnes priekšējo virsmu, kas ir svarīgs nosacījums terases vai fasādes grīdas ‘’ dzīves ‘’ un estētiskā izskata ilglaicīgai uzturēšana

2.  slēptais stiprinājums ļauj izveidot nepieciešamo tehnoloģisko atstarpi starp plāksni un brusu / gulsni, kas nodrošina ventilācijas koridoru un drošu visas konstrukcijas aizsardzību;

3. slēpto stiprinājumu savienošanas veida īpašība nodrošina drošu dēļu fiksāciju konstruktīvajā koka brusā, izlīdzina  terases dēļa dabiskos izliekumus.

4. slēptais stiprinājums kompensē spriegumu, katra terases dēļa sezonālo  uzbriešanu  un  kustīgumu atsevišķi un arī visai samontētai terases konstrukcijai;

5.  slēptie stiprinājumi ļauj nomainīt atsevišķi bojātus dēļus.

Download

Comments are closed.